Tereza Řezníčková: Co dělá hvězda České televize na internetu?

Tereza Řezníčková Česká Televize

Tereza Řezníčková: Kdo to je?

Tereza Řezníčková je talentovaná mladá herečka, která si rychle získává popularitu. Narodila se v roce 1998 a už v raném věku se začala věnovat herectví. Studovala na Pražské konzervatoři a po jejím absolvování se vrhla na divadelní prkna. Diváci ji mohou znát z představení v Divadle Na zábradlí nebo ve Studiu Hrdinů. Kromě divadla se Tereza objevuje i ve filmech a seriálech. Zahrála si například ve filmu "Jan Palach" nebo v seriálu "Ochránce". Její talent a charisma z ní dělají jednu z nejvýraznějších tváří mladé herecké generace.

Kariéra v České televizi

Česká televize, jakožto největší mediální dům v České republice, nabízí širokou škálu pracovních příležitostí. Ať už se zajímáte o práci před kamerou, nebo vás láká spíše zákulisí televizní produkce, v České televizi si můžete najít uplatnění v mnoha oborech. Nabízí se pozice pro redaktory, kameramany, zvukaře, osvětlovače, produkční, ale i pro IT specialisty, ekonomy a další profese. Práce v České televizi je dynamická a pestrá, s možností profesního růstu a vzdělávání. Pokud vás láká svět médií a chcete se stát součástí silného a respektovaného týmu, sledujte volné pozice na webových stránkách České televize.

Pořady Terezy Řezníčkové

Tereza Řezníčková je známá především díky svému působení v České televizi. Dlouhodobě moderovala hlavní zpravodajskou relaci Události. Diváci ji také znají z diskusního pořadu Otázky Václava Moravce, kde působila po boku Václava Moravce. V současné době Terezu Řezníčkovou můžete vídat v pořadu Interview ČT24.

Tereza Řezníčková na sociálních sítích

Tereza Řezníčková je aktivní na několika sociálních sítích, kde sdílí momentky ze svého života, práce i volného času. Fanoušci ji můžou sledovat na Instagramu, kde pravidelně přidává fotky z focení, cest a setkání s přáteli. Tereza je známá svým přirozeným vystupováním a smyslem pro humor, což se odráží i v jejích příspěvcích. Na Facebooku spravuje oficiální stránku, kde informuje o svých pracovních projektech a sdílí zajímavosti ze světa módy a kultury.

Zajímavosti a ocenění

Kromě své krásy se tento druh může pochlubit i několika zajímavostmi. V roce 2019 získala odrůda 'Červený trpaslík' ocenění Award of Garden Merit od Královské zahradnické společnosti. Toto ocenění je udělováno rostlinám s vynikajícími zahradnickými vlastnostmi, spolehlivostí a odolností vůči chorobám. 'Červený trpaslík' je také známý svou schopností přilákat do zahrady opylovače, jako jsou včely a motýli. Jeho kompaktní růst z něj činí ideální volbu pro pěstování v květináčích na balkonech a terasách.