SkyShowtime: Co přináší nová streamovací služba na český internet?

Přichází SkyShowtime

Svět streamovacích služeb se v České republice rozrůstá o dalšího hráče. Už brzy k nám zavítá SkyShowtime, zbrusu nová platforma, která slibuje pořádnou náložku zábavy. Co si pod tím představit? SkyShowtime v sobě spojuje obsah od gigantů jako je Universal Pictures, Paramount Pictures, Sky Studios, Peacock, Showtime a Nickelodeon. To znamená jediné: na jednom místě najdete filmy, seriály i dětské pořady z produkce těch nejzvučnějších jmen. Ať už jste fanoušky akčních trháků, romantických komedií, napínavých thrillerů nebo dokumentů, SkyShowtime vám má co nabídnout. Platforma láká na exkluzivní premiéry, ale i na oblíbené klasiky, které si můžete pustit kdykoli dostanete chuť. A co je na tom nejlepší? Cena předplatného je nastavená tak, aby si ji mohl dovolit opravdu každý. SkyShowtime tak má potenciál pořádně zamíchat kartami na českém trhu streamovacích služeb.

Co je SkyShowtime?

SkyShowtime je zbrusu nová streamovací platforma, která vtrhla na český a slovenský trh. Nabízí širokou škálu filmů a seriálů z produkce studií Universal Pictures, Paramount Pictures, DreamWorks Animation, Nickelodeon, Showtime, Sky Studios a Peacock. To znamená, že na jednom místě najdete hollywoodské trháky, oblíbené rodinné filmy, napínavé kriminálky, komediální seriály a mnoho dalšího. SkyShowtime se pyšní exkluzivním obsahem, který jinde neuvidíte. Najdete zde například seriály Halo, Yellowstone, Star Trek: Strange New Worlds nebo filmy Top Gun: Maverick a Jurský svět: Nadvláda. Platforma se může pochlubit i silnou nabídkou lokální tvorby. České a slovenské diváky potěší filmy a seriály z produkce SkyShowtime Originals, které jsou natáčeny v našem regionu. SkyShowtime si klade za cíl oslovit široké spektrum diváků a stát se silným hráčem na trhu streamovacích služeb.

Obsah na SkyShowtime

SkyShowtime nabízí širokou škálu filmů a seriálů z produkce studií Universal Pictures, Paramount Pictures, DreamWorks Animation, Nickelodeon, Showtime, Sky Studios a Peacock. Diváci se můžou těšit na hollywoodské trháky jako Jurský svět: Nadvláda, Top Gun: Maverick a Rychle a zběsile 9. Pro fanoušky seriálů jsou připraveny pecky jako Dexter: Nová krev, Yellowstone, Halo, Star Trek: Strange New Worlds nebo Město je naše. Nechybí ani široká nabídka dětských pořadů, jako je SpongeBob v kalhotách, Tlapková patrola nebo Kung Fu Panda. SkyShowtime se může pochlubit i vlastní tvorbou. Mezi originální seriály patří například polský thriller Warszawianka, česko-slovenský kriminální seriál Guru nebo maďarská romantická komedie The Informant. Platforma se neustále rozrůstá o nový obsah, takže si na své si přijdou i ti nejnáročnější diváci.

Dostupnost a cena

Skyshowtime je v Česku dostupný za cenu 6,99 eur měsíčně. Za tuto cenu získáte přístup k široké škále filmů a seriálů od studií Universal Pictures, Paramount Pictures, Showtime, Nickelodeon, DreamWorks Animation a Peacock. Služba nabízí možnost sledování ve vysokém rozlišení (HD) a na více zařízeních současně. Pro nové uživatele je k dispozici 7denní bezplatná zkušební doba. Po jejím uplynutí se automaticky strhne měsíční poplatek, pokud předplatné nezrušíte. Skyshowtime je dostupný na chytrých televizích, herních konzolích, mobilních telefonech, tabletech a počítačích. Platforma nabízí českou lokalizaci v podobě titulků a dabingu u vybraných titulů.

Jak se zaregistrovat

Skyshowtime je nová streamovací služba, která přichází do České republiky. Pokud se chcete zaregistrovat a užít si filmy a seriály z produkce Showtime, Nickelodeon, Paramount+ a dalších, je to velmi jednoduché. Stačí navštívit webové stránky Skyshowtime nebo si stáhnout aplikaci do vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo chytré televize. Po otevření aplikace nebo webové stránky uvidíte možnost "Vyzkoušejte zdarma" nebo "Zaregistrovat se". Klikněte na ni a postupujte podle pokynů na obrazovce. Budete vyzváni k zadání vaší emailové adresy a vytvoření hesla. Poté si vyberete svůj tarif - Skyshowtime nabízí možnost měsíčního nebo ročního předplatného. Po zvolení tarifu budete vyzváni k zadání platebních údajů. Jakmile potvrdíte platbu, vaše registrace je hotová a můžete začít streamovat. Skyshowtime nabízí širokou škálu filmů a seriálů pro všechny věkové kategorie, takže si určitě každý najde to své.

Podporovaná zařízení

Skyshowtime si užijete na široké škále zařízení. Můžete streamovat filmy a seriály na chytrých televizích od Samsung, LG, Hisense, TCL, Android TV a dalších. Aplikace je dostupná i pro zařízení s operačním systémem Android TV, Google TV a Apple TV. Pokud dáváte přednost sledování na mobilu nebo tabletu, stáhněte si aplikaci Skyshowtime pro iOS a Android. Prohlížeč Google Chrome, Safari a Firefox vám umožní sledovat obsah i na vašem počítači. Ať už preferujete jakoukoli platformu, Skyshowtime vám přináší zábavu na dosah ruky.

Výhody SkyShowtime

SkyShowtime přináší do České republiky a dalších zemí střední a východní Evropy širokou škálu filmů a seriálů. Platforma nabízí obsah od renomovaných studií jako Universal Pictures, Paramount Pictures, Showtime, Nickelodeon, DreamWorks Animation a Peacock. Diváci se můžou těšit na exkluzivní premiéry, nové seriály a filmové trháky krátce po jejich uvedení v kinech. SkyShowtime se může pochlubit atraktivní cenou, která je ve srovnání s konkurencí velmi příznivá. Navíc je možné si platformu vyzkoušet v rámci zkušebního období zdarma. Díky možnosti stahování obsahu si můžete své oblíbené filmy a seriály užít i offline, například na cestách. SkyShowtime podporuje různá zařízení, takže si obsah užijete na chytré televizi, počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Platforma nabízí české titulky i dabing u vybraného obsahu. Rozhraní je přehledné a intuitivní, takže se v něm snadno zorientujete.

Nevýhody SkyShowtime

Ačkoliv se SkyShowtime prezentuje jako atraktivní streamovací služba, existuje i několik nevýhod, které by potenciální předplatitelé měli zvážit. Nabídka filmů a seriálů je v porovnání s giganty jako Netflix nebo Disney+ stále omezená. Mnoho titulů, které jsou dostupné na americkém trhu, v Česku chybí. SkyShowtime nenabízí možnost stahování obsahu pro offline sledování, což může být limitující pro cestování nebo v místech s nespolehlivým internetovým připojením. Kvalita streamování je omezena na Full HD rozlišení, chybí podpora 4K nebo HDR, což může být zklamáním pro majitele moderních televizorů. Zákaznická podpora SkyShowtime je momentálně dostupná pouze v angličtině, což může být překážkou pro některé uživatele. Ačkoliv je cena předplatného lákavá, je otázkou, zda omezený obsah a chybějící funkce ospravedlňují měsíční poplatek. Před finálním rozhodnutím je vhodné zvážit dostupné alternativy a zhodnotit, zda SkyShowtime splňuje vaše individuální požadavky na streamovací službu.

Srovnání s konkurencí

SkyShowtime vstupuje do již tak dost plného ringu streamovacích služeb v Česku. Jak si ale stojí v porovnání s ostřílenými hráči jako Netflix, HBO Max, Disney+ a Prime Video? Cenově se řadí SkyShowtime spíše k těm dostupnějším, s měsíčním předplatným srovnatelným s Prime Video. To je lákavé, obzvlášť když vezmeme v potaz, že nenabízí žádné reklamy. Nabídka filmů a seriálů se soustředí na tituly od studií Universal Pictures, Paramount Pictures, DreamWorks Animation, Nickelodeon, Showtime a Peacock. To znamená pecky jako Jurský park, Top Gun, Shrek nebo Yellowstone. Na rozdíl od Netflixu nebo Disney+, SkyShowtime nenabízí tolik vlastní tvorby. V oblasti funkcí a uživatelského prostředí se SkyShowtime drží osvědčených standardů. Nabízí profily pro více uživatelů, dětský režim a možnost stahování pro offline sledování. Kvalita streamování je na vysoké úrovni, s podporou 4K rozlišení u vybraných titulů. Zda SkyShowtime uspěje v konkurenčním boji, ukáže čas. Služba má ale rozhodně co nabídnout, a to za atraktivní cenu.

Budoucnost SkyShowtime v ČR

SkyShowtime je nová streamovací platforma, která v České republice spustila provoz v říjnu 2022. Nabízí širokou škálu filmů a seriálů od studií Universal Pictures, Paramount Pictures, Sky Studios, Peacock, Showtime, Nickelodeon, DreamWorks Animation a Paramount+. Předplatitelé se mohou těšit na populární tituly jako Top Gun: Maverick, Jurský svět: Nadvláda, Yellowstone, 1923, Star Trek: Strange New Worlds, Halo, Tulsa King a mnoho dalších.

Platforma se snaží zaujmout českého diváka atraktivní cenou a lokalizovaným obsahem. Za měsíční předplatné si účtuje 179 Kč, což je méně než u konkurence jako Netflix nebo HBO Max. Navíc nabízí český dabing a titulky u většiny titulů. Otázkou zůstává, zda se SkyShowtime podaří prosadit na již tak nasyceném trhu streamovacích služeb. Konkurence je velká a diváci si musí vybírat, do kterých platforem budou investovat.

SkyShowtime má ale šanci uspět. Nabízí kvalitní obsah za dostupnou cenu a cílí na široké publikum. Pokud se mu podaří oslovit dostatek diváků, může se stát silným hráčem na českém trhu.

Publikováno: 22. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: StepanMatyas

Tagy: skyshowtime | informace o platformě skyshowtime