Vyšší odborná škola sociální a teologická – DORKAS

Blažejské náměstí 9, Olomouc

Ubytování pro denní studentky a studenty jiných vyšších odborných škol (včetně konzervatoře)

Vyšší odborná škola sociální a teologická – Dorkas poskytuje na základě Smlouvy o ubytování studentkám/studentům vyšších odborných škol (včetně konzervatoře) a vysokých škol ubytování na Studentské koleji Dorkas. Ve vztahu ke studentům vyšších odborných škol má studentská kolej statut školského ubytovacího zařízení (domov mládeže). 

Studentská kolej je součástí školní budovy na Blažejském náměstí 9 v Olomouci. Ve všech prostorách studentské koleje se lze připojit k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě.

Studentky/studenti mohou být ubytovaní na studentské koleji jen na základě ubytovacího řízení, které se provádí podle Směrnice ředitele školy o ubytovacím řízení. Studenti denního studia VOŠ mohou podávat přihlášky k ubytování od 23. května do 31. října.

Ubytovací řízení se provádí na základě písemné Přihlášky podané studentkou/studentem. Podáním přihlášky studentka/student přijímá podmínky ubytování a závazky s ním spojené tak, jak je upravuje Smlouva o ubytování a Domovní řád studentské koleje Dorkas.

Smlouva o ubytování mezi školou a studentkou/studentem se uzavírá na dobu celého školního roku (10 měsíců), případně na celý zbytek školního roku, je-li uzavřena později než 1. září.  Student je povinen před uzavřením Smlouvy o ubytování doložit potvrzení o studiu VOŠ.

Podmínkou pro ubytování studentky/studenta na koleji je uzavření Smlouvy o ubytování a úhrada ubytovací jistiny ve výši 1500,- Kč.

Pro školní rok 2017/2018 jsou měsíční poplatky za ubytování pro denní studenty VOŠ stanoveny takto:

I. kategorie (dvoulůžkový pokoj) – 1500,- Kč

II. kategorie (třílůžkový pokoj)  1400,- Kč

III. kategorie (čtyřlůžkový pokoj)  1300,- Kč

Ubytovací řízení studentů kombinovaného studia VOŠ probíhá samostatně od 1. června 2017.

V případě zájmu o ubytování na studentské koleji Dorkas kontaktujte hospodářku školy, paní Martu Pípalovou: tel.: 585 208 811, mobil: 731 133 912, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ceník poplatků spojených s ubytováním