Společnost přátel školy Dorkas z. s.

Posláním spolku Společnost přátel školy Dorkas z. s. (dále jen SPŠD) je podpora vzdělávání uskutečňovaného Vyšší odbornou školou sociální a teologickou – Dorkas (dále jen „škola Dorkas“) a mimoškolních aktivit jejích studentů.

Hlavní činností SPŠD je zejména:

• Finanční, hmotná a praktická podpora školních a mimoškolních aktivit školy Dorkas.
  • Propagace školy Dorkas.
  • Finanční podpora jednotlivých studentů školy Dorkas na základě zhodnocení jejich studijních výsledků či jejich zapojení do školních a mimoškolních aktivit školy nebo s ohledem na jejich sociální situaci.

Cílem SPŠD je, aby se škola Dorkas dále rozvíjela a mohla i nadále kvalitně připravovat studenty na náročnou službu v pomáhajících profesích. Nabízíme vám možnost podílet se na podpoře školy Dorkas a jejích studentů. Fyzické osoby si mohou odečíst ze základu daně dary poskytnuté na podporu mládeže, vzdělávání a školství až do výše 15 % z daňového základu (právnické osoby do výše 10 %).

Číslo bankovního účtu:  2101195213/2010 (Fio banka)

Kontaktní údaje:

Společnost přátel školy Dorkas z. s.
Blažejské náměstí 9
779 00 Olomouc

Telefon: 585 208 813

Výroční zprávy Společnosti přátel školy Dorkas:

Výroční zpráva o činnosti SPŠD za rok 2016

Výroční zpráva o činnosti SPŠD za rok 2015